For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Profilový obr
10,200 €

POZEMKY – REKREÁCIA – PREDAJ – NA PREDAJ POZEMOK V OBCI TÔŇ

  • POZEMKY – REKREÁCIA – PREDAJ – NA PREDAJ POZEMOK V OBCI TÔŇ
Popis
Cena € (EUR) : 10,200 €
Dátum : 03/03/2021
Odkaz na web alebo produkt : Zobraziť webstránku
Miesto :Tôň

Popis pozemku: Realitná kancelária Directreal Castellum, Komárno, Hadovská cesta 6b (na 1. poschodí administratívnej budovy Start up – vedľa Gamoty),

Ponúka na predaj pozemok záhradu s rozlohou 719 m2 v obci Tôň. Pozemok na predaj sa nachádza v zastavanej časti obce. Inžinierske siete sa nachádzajú v blízkosti pozemku (voda, plyn, elektrina).Pozemok je rovinatého charakteru.

Obec Tôň leží 23 km od Komárna a 80 km od Bratislavy. V obci sa nachádza materská škola a základná škola s maďarským vyučovacím jazykom.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:

– vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,

– poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,

– poplatky za overenie podpisov u notára,

– doručenie podkladov na kataster,

– asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti,

– ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle +421 917 579 786 alebo i.petrovicsova@directreal.sk, aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Realitná kancelária – Directreal Castellum Vám poskytne komplexný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Skrz nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme financovanie nehnuteľnosti a predplatíme znalecký posudok v zmysle dojednaných podmienok. Garantujeme Vám nadštandardný právny servis, vďaka spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi.

Kancelária je členom REALITNEJ ÚNIE najväčšieho združenia realitných kancelárii a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária má poistená voči zodpovednosti za škodu.

Výmera m2: 719

Cena za m2 EUR: 14,18

Siete: Elektrina

Svetové strany: Východ, Západ

Príjazdová cesta: AsfaltPodobné inzeráty
Top