For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Profilový obr
100 €

Oprava slabej svietivosti halogénových & xenónových svetiel, paraboly

  Popis
  Cena € (EUR) : 100 €
  Dátum : 04/10/2020
  Odkaz na web alebo produkt : Zobraziť webstránku
  Miesto :-

  Oprava slabej svietivosti halogénových & xenónových svetiel, paraboly, projektory, výbojky skladom. @xenony.sk

  Pokiaľ Váš automobil nesvieti už ako kedysi, ani po výmene nových značkových xenónových výbojok (doporučujeme najvyššie rady od Philips X-treme Vision, White Vision, od Osram Night Breaker Laser, alebo cenový ekvivalent kvalitného výrobcu NHK®), je potrebná výmena vysvietených parabol svetlometov, jedná sa o časť za sklenenou čočkou, ktorú z predu svetla nevidíme.

  Po dlhoročných skúsenostiach si dovoľujeme tvrdiť, že v mnohých prípadoch je po našej oprave životnosť svietivosti oveľa dlhšia, ako pri kúpe originál nového svetla, nakoľko aj v prvovýrobe sa občas „šetrí“ na materiáli. 

  Za viac ako 14 rokov sme nemali reklamáciu na predčasné zníženie svietivosti projektoru po našej oprave svetiel, dokonca niektoré projektory máme vyladené, že vydržia oveľa viac ako originál! Do niektorých vozidiel sa dajú osadiť aj výkonnejšie projektory, ale tam už je cena samozrejme vyššia.

  Pokiaľ sú výbojky pôvodné, doporučujeme samozrejme vymeniť aj tie, xenónová výbojka po nasvietení od ca. 80.tis. -100.tis km, môže mať podstatne nižší svetelný tok, ako nová Xenónová, Bi-xenónová výbojka (plyn v sklenenej banke pracuje pri teplote cca 200°C a tým ako svieti sa plyn degraduje a to sa prejavuje postupným znižovaním intenzity, halogén H7 v čočke má pracovnú teplotu až 300°C, čiže sa vysvieti ešte skôr ako xenónová parabola. Pokiaľ automobil používate denne, výbojky doporučujeme meniť cca 1 x za 4 roky v páre resp. keď si všimnete, že je intenzita svetla slabšia.  Podobné inzeráty
  Top