For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • japonske malotraktory banovce nad bebravou
Popis
Dátum : 03/03/2021
Odkaz na web alebo produkt : Zobraziť webstránku
Miesto :Bánovce nad Bebravou

Sme priamym distribútorom a predajcom malotraktorov dovážaných z Japonska bez sprostredkovania. Náš obchodný partner v japonsku je zmluvným partnerom KUBOTA-JAPAN a najväčším vývozcom malotraktorov do celého sveta s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.

Vďaka vzájomnej spolupráci disponujeme plnou technickou podporou ako aj potrebným know-how. Preto našim klientom garantujeme ponúkané služby vo vysokej kvalite. Samozrejmosťou z našej strany je poskytovaný záručný a pozáručný servis, ako aj bezproblémová dostupnosť ORIGINÁLNYCH náhradných dielov na nami ponúkané produkty.

Spoločnosť AGROX s.r.o. vznikla s cieľom ponúknuť klientom na trhu cenovo dostupné a kvalitné malotraktory z Japonska spolu so širokým spektrom príslušenstva, predovšetkým prípojných zariadení a ďalších komponentov k malotraktorom.

V našom portfóliu sa zameriavame na malotraktory značky KUBOTA prípadne YANMAR, ktoré reprezentujú dlhodobo najvyššiu kvalitu v segmente japonských malotraktorov, čo dokazujú aj štatistiky ich predajnosti a dlhodobá spokojnosť ich majiteľov po celom svete.Podobné inzeráty
Top