For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

iMAMA AKO ZLADIŤ PRÁCU, RODINU A KONÍČKY

ČO VŠETKO ZÍSKATE, AK SI KÚPITE KNIHU IMAMA?

  • 14 INŠPIRATÍVNYCH PRÍBEHOV Kniha obsahuje skutočné príbehy inšpiratívnych žien, ktoré popri deťoch zvládli (a dokážete to aj vy): vybudovať eventovú agentúru, založiť škôlku, viesť internetový portál, prevádzkovať reštauráciu, otvoriť kozmetický salón, vyrábať raw koláče, predávať pokreslené tenisky, natáčať videá do celého sveta, stať sa obľúbenou detskou lekárkou, písať úspešné knihy, produkovať oceňované dokumenty, moderovať v televízii, manažovať oddelenie vo veľkej firme… a pri tom všetkom byť stále ženou a milujúcou matkou.
  • 248 STRÁN PLNÝCH MOTIVÁCIE V knihe vás čakajú motivujúce príbehy úspešných matiek (a pritom stále „normálnych“ žien ako ste aj vy), ako aj zaujímavé rozhovory s odborníkmi na témy, ktoré ženy najčastejšie trápia. Pri každom príbehu a článku nájdete prehľadné zhrnutie s hlavnými tipmi a odporúčaniami.
  • RADY A TIPY OD 10 ODBORNÍKOV V knihe nájdete rozhovory s vybranými odborníkmi, ktorý ponúkajú overejné rady a tipy na to ako si vybudovať sebalásku, dozviete sa tiež aký vplyv má vaša pohoda na dieťa a rodinu, čo robiť, ak chcete začať blogovať či podnikať, ako sa zbaviť kruhov pod očami, ako sa správne predať a odprezentovať, čo robiť, ak vám zostalo bruško po pôrode a taktiež ďalších minimálne 7 tipov, ako sa pri tom všetkom nezblázniť.
  • HODNOTNÚ BONUSOVÚ E-KNIHU ZDARMA K hlavnej knihe získate naviac e-knihu Chcem späť svoje telo úplne zdarma. Získate tak odpovede na 10 najčastejších otázok týkajúcich sa chudnutia a spevnenia tela (nielen) po pôrode – nie je to skvelé?
knihaa1

iMama Eshop Cvicte sk 1

Top